[fjúžn] latino sounds: Ismar Rivero ft. Maria Juana Son | Anakena

Nadácia Milana Šimečku Nadácia Milana Šimečku | 08.09.2019 | Aktualita
[fjúžn] latino sounds: Ismar Rivero ft. Maria Juana Son | Anakena grafika: Matúš Hnát

V sobotu 14. septembra môžete rozhýbať svoje boky na latino párty! V Bohéme zahrá pôvodom kubánsky pesničkár a hudobník Ismar Rivero, ktorý vo svojej hudbe kombinuje vplyvy rumba cubana, flamenca, reggae a ďalšie žánre svetovej hudby. Nám sa predstaví v projekte Ismar Rivero ft. Maria Juana Son, v ktorej účinkuje aj basák a aranžér Marcel Ramos z Čile a perkusionista Alex Machado z Mexika.

Závan Karibiku zas so sebou prinesie hudobné zoskupenie Anakena pôvodom z Venezuely. Zahrajú vecičky zo svojho debutového albumu, ktorý označujú ako magickú cestu Karibikom.

ENG

On Saturday you can shake your hips at a latino party! The Cuban songwriter and musician Ismar Rivero who combines rumba cubana, flamenco, reggae and other genres of world music, is the master of ceremony. He is joined by the bassist and arranger Marcel Ramos from Chile and the percussionist Alex Machado from Mexico as a part of the project Ismar Rivero ft. Maria Juana Son. The Venezuelan band Anakena brings with their music a whiff of the Caribbean. They will play pieces from their debut album which they call “a magic journey through the Caribbean”.