Koncert: PLNKA x fjužn w/ Lorenzo Senni / Mango Object / Kewu / BZGRL

multikulti.sk multikulti.sk | 26.04.2019 | Aktualita
Koncert: PLNKA x fjužn w/ Lorenzo Senni / Mango Object / Kewu / BZGRL foto: FUGA, NMŠ, Fórum Absurdum

Pozývame na koncert v piatok 3.5 do FUGY na párty PLNKA. Talianskému producentovi a DJovi sekundovať [fjúžn] lokálni supportéri Mango Object, Kewu a BZGRL.

Mango Object (BE/CZ) | Za projektom Mango Object stojí polovica labelu Genot Centre Belgičan žijúci v Prahe – Wim Dehaen. Zatiaľ veľa cudzích slov v jednej vete ale aspoň, že je Belgičan, to je západná Európa a to je dobré. Aj keď, poznáte nejakého známeho Belgičana? Mango Objekt má rád čokoládu, hranolky a vafle. Klasika. Miluje belgické pivo aj keď to české je v tesnom závese. Ale to je nepodstatné. Doležitejšie je, že jeho ultra čisté, kryštalické, hyperrealistické zvukové kolízie sú plné vtipných zvratov a tekavých presahov. Zvukové orgie pre generáciu ADHD.

Kewu (TN/CZ) | „Českí a slovenskí turisti sa sťažujú: Dovolenka v Tunisku bola ako zo zlého sna, nedostatok jedla bol len začiatok!” píše denník Nový Čas. A ako keby toho nebolo dosť. Do Bratislavy zavíta DJ Kewu. Najlepší tuniský DJ všetkých čias, ktorý pred niekoľkými rokmi imigroval do českých pivníc cez grécke taverny a dnes tu pracuje, žije a pije. My sa pýtame, čo tu chce tento radikál? Radikálne sú nanajvýš jeho sety a povráva sa, že okrem vzťahov nám prišiel zničiť aj topánky. Vraj keď vystúpi na stage treba si pripraviť náhradný pár tenisiek, lebo ten prvý sa nám rozpadne okolo tretej ráno.

BZGRL (UK/SK) | Každý z nás ma v sebe trošku Sherlocka Holmesa. Z Londýna presídlený elektronický zjav BZGRL alias Adam Juraszek, absolvent známeho Institute of Sonology, ktorý bude stavať svoje vizionárske zvukové architektúry na ruinách post-grime a musique concrète. Počas štúdií v Haagu spolupracoval na rôznych projektoch a vydal svoju prvú EP Rendered Environment na labeli SØVN, plnú algoritmickej musique concrète a zvukových koláží. Po škole sa presunul do Bratislavy a zameral sa okrem svojich ďalších živých projektov aj na DJing. Toto všetko a viac dokáže tento konzervatívny týpek s čudným zmyslom pre humor.

Nenálepkujte a radšej si poďte zatrsať! 

Všetky info nájdete tu: https://www.facebook.com/events/2050774151889928/