Mäss x [fjúžn] w Dinamarca

Nadácia Milana Šimečku Nadácia Milana Šimečku | 12.09.2019 | Aktualita
Mäss x [fjúžn] w Dinamarca zdroj: Mäss

Si citový mrzák? Šúpe sa Ti koža po neskorej dovolenke? Chcela by si niečo povedať, ale nevieš si spomenúť o čom ste sa rozprávali? Na všetko toto Ti pomôže Dinamarca. A kedže je situácia ozaj zlá, tak sme sa okrem iného rozhodli, že časť vyzbieraného vstupného venujeme na záchranu Amazónskych pralesov organizácii www.rainforesttrust.org (z predpredajových 7e vždy prispeješ 3e, z 9e na mieste 4e).

Kedy: 20. septembra, 20:00

Kde: Zeitlos, Bratislava

Náš hosť Dinamarca je štokholmský producent, pôvodom z Čile, ktorý sa preslávil bootlegmi slávnych hitov vo forme nostalgického reggaetonu, kudura, či trancu. Rovnako je aj predsedom výrazného labelu STAYCORE 117, pod ktorým vydávajú svoju tvorbu ľudia ako Mechatok, Toxe alebo Mobilegirl. Jeho sety su intenzívne, objavné a zároveň emocionálne a príjemné. Prídi sa pred zimou ešte posledný krát spotiť pri tanci von pod holým nebom, lebo potom to už asi bude trochu problém, nevhodné podmienky, bude na to zima a asi aj pršať bude a asi sa to už potom nebude dať byť v takej zime vonku. Toto už neplatí lebo sme zmenili flek, takže je to inak! Nedovolíme vám pomrznúť. Takže v bermuďáku bude horúco a nebude tam zima.

Okrem Dinamarcu zahrá aj Salvia - žánrovo rozmanité a emocionálne obnažené spojenie akustických nástrojov, vokálnych loopov, samplov a field recordings. Kateřina Koutná a Veronika Vlková spolu citlivo kombinujú snové zvukové krajiny, v ktorých sa ako zo zabudnutia vynárajú čelové linky, ich zastreté spevy a všelijaké hračky a objekty ktoré efektujú a loopujú. Ak máte radi Eartheater, Coco Rosie alebo Grouper, oplatí sa ich rituálnu rozlúčku s letom nezmeškať.

Predpredaj: https://bit.ly/2lWtSlo

Line Up:
20:30 - Doors
21:00 - 21:45 Salvia (live)
22:00 - 23:00 Isama Zing
23:00 - 00:00 Ink Midget
00:00 - 01:30 Dinamarca
01:30 - 02:00 b2b2b

 Dinamarca
 https://soundcloud.com/dinamarca117
 https://instagram.com/dinamarca117

 Salvia
 https://soundcloud.com/sa1via

 ISAMA ZING
 https://soundcloud.com/isama-zing
 http://instagram.com/isama__zing/

 Ink Midget
 https://soundcloud.com/inkmidget
 http://instagram.com/inkmidget

Follow us:
 https://soundcloud.com/thisismass
 https://instagram.com/thisismass