Workshop: In_akosti slovenské / Welcome among Slovaks

multikulti.sk multikulti.sk | 26.11.2019 | Aktualita
Workshop: In_akosti slovenské / Welcome among Slovaks zdroj: Mareena

Ak občas cítite, že niektoré veci Slováci majú proste inak ako vy, tento workshop je práve pre vás! Nepovieme vám, ako to na Slovensku chodí, ale spoločne sa zamyslíme sa nad tým, prečo sme občas tak veľmi odlišní, čo nám to dáva a ako si nájsť k sebe cestu.

Workshop sa uskutoční 28. novembra 2019 medzi 14:30 a 17:00, v komunitnom centre Mareena na Lazaretskej 32 v Bratislave.

V závere workshopu bude nasledovať diskusia o témach a otázkach, ktorých sme sa počas vyhradeného času dotknúť nestihli. Workshop bude viesť Mirka Molnár Ľachká a tím. 

Workshop bude prebiehať v jazyku anglickom. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na adrese kurzy@mareena.sk.

*** English version ***

If you sometimes feel, that Slovaks do certain things just differently, this workshop is exactly for you! We won´t tell you how it goes in Slovakia, but together we will think about why we are sometimes so different, what are the benefits and how to find a way to each other. 

The workshop will take place on 28.11.2019, from 14:30 to 17:00, at community centre Mareena on Lazaretská 32, Bratislava.

Following the workshop will be a discussion concerning the topics and questions not yet answered. Workshop will be led by Mirka Molnar Lachka and team.

The workshop will be held in English. In case of any questions, please do not hesitate to contact us at kurzy@mareena.sk.